tiffanycanseco0 tiffanycanseco0
  • 26-02-2018
  • Mathematics
contestada

Jack purchased a box of 1,000 candy guitar lollipops to sell in the bakery for $20.00. How much did he pay for each lollipop?

Respuesta :

cassandraralf cassandraralf
  • 26-02-2018
20 divided by 1,000. 
Answer Link
hollyjas328 hollyjas328
  • 26-02-2018
0.02 is the right Anwar
Answer Link

Otras preguntas

There is also a very real financial cost associated with HAIs. The CDC has estimated that annual direct _______ costs of HAIs to U.S. hospitals range from $28.4
How can you register to write for the NBT?
Natasha is eager to protect her files. Every time she saves a file to her project folder, she saves a copy to a subfolder labeled "Backup Files," which she stor
Pleasaaaaseee answer the all for BRAINLEST answer and thanks
how many % of 200 miles is 150 miles?
Clair cut some apples in to eights her friends ate all but 17 pices what is the awser
Adventure holidays sells thousands of tour packages each month through its branches. a branch manager's salary would be a(n) _____
What does X equal in the special right triangle ?
How are scientific theories and laws similar?
If the revenue for the week is $2000, and the labor cost consists of two workers earning $8 per hour who works 40 hours each, what is the labor cost as a percen