DiabloNemesiss DiabloNemesiss
  • 23-10-2017
  • Mathematics
contestada

HELP ASSAPP WITH THIS QUESTION

HELP ASSAPP WITH THIS QUESTION class=

Respuesta :

cedarwood79
cedarwood79 cedarwood79
  • 23-10-2017
Okay. The prices are definitely not the same. At the Snack Shop, granola bars cost $1.25 and granola bars cost $1.30 at Sports Field. By looking at the tenths place, you can tell that 1.25 < 1.30, because 2 is less than 3. So the Snack Shop sells granola bars at a lower price. The answer is C: Snack Shop.
Answer Link

Otras preguntas

i will asked you this onese do you loved your mom whats the correct Grammar?
Which of the following is a complex sentences A. Mark wanted blueberry pie and vanilla cream B. As I expected,she showed up late C. Sue gave Jim a new jacket,
What is the second step in writing an argumentative essay? A. Describing your evidence B. Introducing a claim C. Refuting a counterclaim D. Synthesi
16. The admission to a local fair is $10 for each adult and $6 for each child. Each ride cost $1.50 for an adult and $1 for a child. A. Write an expression that
if your friend says he went on a trip in the desert and found area 51 is he true or false?
name the coornates of each point on the graph
How many ways can 7 basketball players be listed in order in a program? 5,040 720 120 1
Please help me!!!!!!
A classic excuse defense is insanity. true false
does being creative in doing science mean that a scientist ahould make things up ? why?