SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT SansTheSkeltonUT
  • 25-05-2017
  • Mathematics
contestada

Math help? 15 Points

Math help 15 Points class=

Respuesta :

pepetheskunkcat
pepetheskunkcat pepetheskunkcat
  • 25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa sierravanesa
  • 25-05-2017
its the third one  you divide 16 by 4  and thats $1  for 4 ounces 
Answer Link

Otras preguntas

A white dwarf is a(n) object like jupiter that was not quite massive enough to become a star. small, very hot, low-mass star. type of small protostar. hot, main
One number exceeds another by 99. the sum of the numbers is 6565. what are the? numbers?
Why does correlation not equal causation psychology?
complete the solution of the equation. find the value of y when equals -1. -2x-5y=-13
A man paid $71.40 for a radio. The radio was marked 15% off the original selling price. What was the original selling price?
4. Which of the following browsers is typically built into Windows?
I WILL MARK BRAINLIEST + 80 POINTS!!! Can you give me a small summery in President Jackson's POV about the National bank veto and the Maysville road veto? :))
Neofunctionalism is the theory that __________ integration generates a political dynamic that drives integration further.
Which of these solutions has the lowest freezing point? 0.25 M NaCl 0.5 M NaCl 1.0 M NaCl 1.5 M NaCl 2.0 M NaCl
Difference between waging war and declaring war