jikyakeyashia
jikyakeyashia jikyakeyashia
  • 25-04-2017
  • Mathematics
contestada

helppp hurryyyyy................-6 > x - 22

Respuesta :

Skullo1
Skullo1 Skullo1
  • 25-04-2017
OK........

X < 16

H0P3 It H3LPS :)
Answer Link

Otras preguntas

Please Answer asap !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AND MAKE SURE ANSWER IS CORRECT !
Heelp. I will give brainliest to whoever answers correctly.-
9+9y=9y-9=9(y-1)=9(y+1)=9y+1=1+9y=​
Simplify 8(x-3)-4(2x-7)
What is the unit cost per bottle if a pack of 6 bottles of juice sells for $4.80? $0.28 per bottle $28.80 per bottle $0.80 per bottle $8.00 per bottle
What is the correct answer? thank you! Please dont GUESS, I will give brainliest to the correct answer.
Organizers of the town fair make a total of $706 from selling 164 hot dogs and 74 hamburgers at one of their concession stands. At their other concession stand,
We should practice it make it passive
Complete with the correct form of the indicated verb. (pay attention to who is doing the action to conjugate the verb to the correct person)
2.37 as a decimal number rounded to the nearest thousandth