Respuesta :

Answer:

$34.5

Step-by-step explanation:

3 x2=6

17.25x2=34.5

lkwkn

Answer: $34.50

Step-by-step explanation:

Since 3 bags cost 17.50, 6 bags would just be 2 times that.