2prettykayl3igh
2prettykayl3igh 2prettykayl3igh
  • 23-11-2021
  • Business
contestada

hey yall can i talk to somebody ya gurl going thru it

Respuesta :

amandamarie675
amandamarie675 amandamarie675
  • 23-11-2021

Answer:

no just cry ur eyes and sleep out ull get thru it

Answer Link
mjaimez08
mjaimez08 mjaimez08
  • 10-12-2021

Answer:

hey

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Linda purchases 4/5 of a pound of apples for $5.00. What is the cost per pound of apples?
solve for x. write both solutions separated by a comma. 2x^2-5x+2=0​
PLZ HURRY IT'S URGENT!!!!!!! How is the infinitive phrase used in the sentence? To make lasagna would take one hour. A. adjective B. adverb C. noun
find the length of the second base of a trapezoid with one base measuring 29ft a height of 9ft and an area of 193.5ft
Antoni Gaudí had children? how many? Antoni Gaudí, did you get married?
Can some one help me how to do these step by step I'm having trouble please​
Foil: (x+9)(3x-4) Answer: Factor: 6r5s + 4r4s2- 8r2s Answer: 1. Write an equation in which the quadratic expression equ
Larger rocks are broken into smaller pieces through _______ and carried away from their original location by _______.
Estimate the limit. √1-x -1/x
US government class 12