klaurence234 klaurence234 24-05-2021 Mathematics contestada exam help!! Joe went to a taco stand with some friends. Joe bought 9 tacos and 4 burritos, and spent 64% of the money on burritos. How many tacos could Joe buy for the price of one burrito?