Vale234 Vale234
  • 23-04-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help me! Will give brainlest to right answer!

Pls help me Will give brainlest to right answer class=
Pls help me Will give brainlest to right answer class=

Respuesta :

rosesarerosie211
rosesarerosie211 rosesarerosie211
  • 23-04-2021

Answer: $0.60

Step-by-step explanation: So I just looked at the x axis and saw 4 and then I saw that the y axis for it is 60 so that means $0.60 cents. I hope this helps!

Answer Link
moen1 moen1
  • 23-04-2021
Answer picture one- four bookmarks cost 60 cents.
Answer Link

Otras preguntas

what are the three key roles of dna
If 2 1/4 pounds of bananas cost $1.89, what is the cost per pound?
help meee pleaseeeee
What is the importance of Montesquieu's idea of checks and balances?
A student heats water as shown in the diagram below. What sort of energy transformation is taking place
Guys please help me with my homework
What does DNA stand for
WILL THE RIGHT COLLEGE MAJOR GET YOU A JOB?
Approximately ___ percent of the population is somewhat active but fails to achieve the exercise intensity levels necessary for improving cardiorespiratory endu
Which sentence from Chapter 3 of To Kill A Mockingbird best supports the idea that Walter has had a change of heart? Question 9 options: a) “Jem seemed to ha