s9264824
s9264824 s9264824
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

The graph shows the cost of ice cream. If a teacher wants to buy 20 cones, how much will it cost ?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-03-2021

Answer:

you cannot see the graph. So I cannot answer this question

Step-by-step explanation:

if you add the graph maybe I can help :D

Answer Link

Otras preguntas

The question is attached.
Why do annie and her sisters glance at each other? 01. they are secretly envious of one another's nice clothes, 2. they are surprised at how old and worn out me
In order for high level expression of the E. coli lac operon to occur, a complex of catabolite activator protein and __________ must be bound to the DNA near th
The points show below show different locations in joes town what is the distance in miles between joes home and the park? Round to the nearest ten
What’s the answer?????#5
Can someone please help
A washer and dryer cost 644 combined. The washer cost $56 less than the dryer. What is the cost of the dryer?
only answer if you know! no spams! :)
How does conservation benefit the environment?
______________, a 19th century form of entertainment, was the first indigenous American musical theatre form.