RohitARK20
RohitARK20 RohitARK20
  • 23-02-2021
  • Mathematics
contestada

I
Date: 7/2/22
Maths Test
Class. U
Page No
(
If the cost of 13 pencils is 226, find the
cost of
& pencils.​

Respuesta :

FaZeH1GHSKY1
FaZeH1GHSKY1 FaZeH1GHSKY1
  • 23-02-2021

Answer:

no clue....

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Jase Manufacturing Co.'s static budget at 7,600 units of production includes $38,000 for direct labor and $2,280 for electric power. Total fixed costs are $44,4
chordates are bilateral​
which of the following circles lie completely in the fourth quadrant
Kitchen magazine plans to license the use of its name by a line of cookware. For a magazine, licensing the use of its name for products involves some danger, si
How can you find the magnitude of a vector , where the horizontal change is x and the vertical change is y?
Simplify cos[arccsc((2/3)/3)]. A)no solution B)sqrt3/2 C)1/2
Which of the following are solutions to the equation below? Check all that apply. (3x + 4)2 = 14
a line passes through (3,-2) and (6,2). write an equation in point-slope form. rewrite the equation in standard form ​
Researchers sampled 178 young women who recently participated in a STEM program. Of the 178 STEM​ participants, 110 were in urban​ areas, 56 in suburban​ areas,
Which action is important in the development of healthy social relationships? sacrificing energy being demanding of others' time being critical of others losing