uibefluwbhv
uibefluwbhv uibefluwbhv
  • 25-01-2021
  • Mathematics
contestada

PLZ HELP ASAP ASAP HELP

PLZ HELP ASAP ASAP HELP class=

Respuesta :

delaneychase91
delaneychase91 delaneychase91
  • 25-01-2021

Answer:

store b.

Step-by-step explanation:

you have to figure out how much one led bulb costs so you take the pack cost and divide it by how many bulbs are in it.

Answer Link

Otras preguntas

what is the area of the figure? 21units 23 units 32 units 18 units​
why is the united nation so important in today's world
What are the minimum, first quartile, median, third quartile, and maximum of the data set? 45,76,12,39,87,65,23,32
Please help Last Question!!!
Find the value of the discriminant. Then describe the number and type of roots for the equation -3x2-18x+5=0
Scientist can canculate the distance from the sismograph station to the focus using
A cell with two of each kind of chromosome is called??
which point lies on the graph of the function shown below? y= -x^2 + 4x -2
Simplify 4! A.24 B.10 C.9 D.4
what is the area of a trapezoid that has a bases measuring 19 cm and 23 cm, and a height of 14 cm?