inese
inese
21-09-2016
Mathematics
contestada
3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?
Respuesta :
haileyzerkle
haileyzerkle
21-09-2016
your answer is $4.20
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 61+ )
Otras preguntas
1 2 3 TIME REMAINING 58:31 Erica está aprendiendo a tocar la guitarra. A ella le gusta mucho la música popular, pero no puede tocar como los grandes profesional
what is the decrease of a right angle pls help i suck at math NVM ITS 90
is solicitation with the promise of reward is the highest level of sexual harassment
You and your mom enter a drawing with 3 different prizes. A total of 10 people entered the drawing, and prizes are awarded randomly. There are 720 ways to award
Which is true for both photosynthises and cellular respiration
Rosa and Mary went to the store and spent more than $60. Write an inequality to represent this amount. Graph the inequality on a number line
If f(x)= 2x^2+1, what is f(x) when x=3
If 12th term of an ap is -13 and sum of 1st four term is 24. What is the sum of first 20 terms
Write a C program that will load entries from a file containing details of books and prints them. Program Requirements: a. Load file containing details of boo
Simplify the given equation. 6 - (3x+10) + 4(2 - x) = 15 O 4-7 x = 15 O4 - 4 x= 15 O 12 - 7 x= 15