valandria valandria
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What the answer to this

What the answer to this class=

Respuesta :

brysonlear brysonlear
  • 25-09-2020

Answer:

Grapes are sold for 1.75 per pound.

Answer Link

Otras preguntas

Who wants to help me ???
name a combination of 12 coins that equals 3 dollars (has to be dimes & quarters)
5x6x6x6x6x6xx6x6x6x6
please help easy! MATCH graph FOR MATH
Alexander is a stockbroker. He earns 11​% commission each week. Last​ week, he sold ​$6,400 worth of stocks. How much did he make last week in​ commission? If h
Select all of the solutions to the equation below. 12x2=24 −23–√ 23–√ −2–√ 2–√ −2 2
Who is the current president of the Democratic Republic of Congo?
Which of these statements about cells is correct?
help anyone? i will give brainliest
Is (-47, -21) a solution to the equation y = x + -26 Yes or No ?