Wheat Inc. produces and sells a single product. The selling price of the product is $235.00 per unit and its variable cost is $86.95 per unit. The fixed expense is $373,653 per month. The break-even in monthly dollar sales is closest to: (Round your intermediate calculations to 2 decimal places.)