charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

what are the advantages and significance of anaerobic respiration and fermentation in your daily life?
Which is the best sentence? you might be interested in a new study mentioned in the newspaper last week. a new study that was mentioned in the newspaper last we
John invested $4,500 at 5.5% annual simple interest. His maturity value of his investment was $5,545. How long did John invest the money? Round to the hundredth
Which of these is an example of something a civil engineer deals with? A. The wings on an airplane B. A steel crane that can lift heavy objects C. The sewage sy
¿Cuál es el área y el volumen de un cubo que tiene aristas de 3 m de longitud?Plss​
|2x-19| = 4x + 1 answer with steps
Find the solution to the following system by substitution. 5x+ y=30 y=5x A.(0,30) B.(6,30) C.(3,15) D.(6,0)
Liam desperately wants to stop using heroin, but every time he goes more than a few days without it, he gets violently ill and begins to have hallucinations. Th
For the function f(x) whose graph is shown, what is the value of f(0)?
In ΔABC, m angle CAB = 60°, AD is the angle bisector of angle BAC with D∈BC and AD = 8ft. Find the distances from point D to the sides of the triangle. PLEASE H