vivianag2403
vivianag2403 vivianag2403
  • 22-05-2020
  • History
contestada

Help pleasee who is this???

Help pleasee who is this class=

Respuesta :

mbehnam
mbehnam mbehnam
  • 22-05-2020

Answer:

THE LAST ONE !!!!

Explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 29-05-2020

Answer:

The last one is the correct answer

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please just help me now! Offering 59 Brainly points!
Order the number from least to greatest. -1 1/4 -1/2 -3/2 -3/8​
Calculate the sales tax: 10% of 25.75
A concession stand is selling pop and Gatorade. The concession stand sold 100 drink items of that variety. A pop costs $1 and a Gatorade costs $1.50 if the conc
A rectangle is drawn so the width is 14 inches longer than the height. If the rectangle's diagonal measurement is 26 inches, find the height. Give your answer r
How did President Trump claims voter fraud and stolen election impact the events that unfolded ?
What special measures can be undertaken to save endangered species? A. deforestation of forests B. conservation programs C. introduce poaching D. change the
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beef cost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearest cent? $0.09 $0.31 $1.05 $1.46 $10.99
Brenda is preparing a test paper for students in a veterinary science course. She wants an example of a substance that is toxic to horses.
Plsss helppp plsss helpp