Ricardo is building a new garden and is buying soil to fill it up. he buys 4 kilograms of soil for $10.00.
what is the unit rate for the soil in kilograms?

Respuesta :

Answer:

math duh

Step-by-step explanation:

:]

10/4=$2.5. Is the answer