keymont42
keymont42 keymont42
  • 24-01-2020
  • Mathematics
contestada

5 dollars for 2 cans of tuna

Respuesta :

Zortaria
Zortaria Zortaria
  • 24-01-2020

Answer:

5 times 2=10 well i guess this was a joke right?

Step-by-step explanation:

Answer Link
gskerechanin
gskerechanin gskerechanin
  • 24-01-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

Add together it would be...

$10.00 total

Each can costs...

$5.00 for each can

Answer Link

Otras preguntas

The rug is 1 1/2 meters wide and 3 1/6 meters long. What is it's area?
____________ is the practice of raising fish and other water-dwelling organisms for food A. Land Redamation B. Aquifier C. desertification  D. aquaculture
when does Katniss ask herself a tough question
How do I round 35.26 to the nearest whole number
Memorial Day honours American losses douring which war?
What is the difference between a fine focus and coarse focus knob?
how do you solve this?
√64/25 how u solve this step by step
some objects have a negative charge because they have gained___?
what volume measured in stp will 3.75 grams of helium gas occupy?