xolezly22
xolezly22 xolezly22
  • 21-05-2019
  • Mathematics
contestada

Pre algebra help ! Easy

Pre algebra help Easy class=

Respuesta :

Sophie1326 Sophie1326
  • 21-05-2019

The only answer is 1

Answer Link
efoxlulu
efoxlulu efoxlulu
  • 01-04-2020

Answer:

1 is the only answer

Answer Link

Otras preguntas

Need by 8:20 P.M./6:30A.M please hurry!
Sam bought 10 apples for $4.50. How much does one apple cost?
Wi-Fi is short for wireless fidelity O True O False
In the Private Sector, there are many choices to be made by Business managers regarding which "projects" to borrow for and which "projects" to invest in. These
Who were MOST affected by the reforms pushed for by Empress Theodora of the Byzantine Empire? A Christians B merchants C Muslims D women
Why is the vector ???????? = 〈0,0〉 called the zero vector? Describe its geometric effect when added to another vector
A stable, binary ionic compound exists where the cation (A) has a change twice in magnitude than that of the anion (X) What would be the correct formula for th
The writing for chapter 5
Sam is trying to lose weight, and George is trying to gain weight. Sam’s weight in pounds can be represented by the function f(x) = 240 – 2x, where x is the nu
Largest exponent in a polynomial is called it’s ___.