lovelyone lovelyone
  • 21-09-2014
  • Mathematics
contestada

record the product. use expanded form to help.

4x21=

Respuesta :

scc128
scc128 scc128
  • 21-09-2014
8.4 * 10^1 is what I think the answer is 
Answer Link
StanleyTB
StanleyTB StanleyTB
  • 21-09-2014
to use it in expanded form
(4×20)+(4×1)=84
Answer Link

Otras preguntas

A pack of 12 sodas costs $5.04. What is the unit rate in dollars per soda?
please help me!!!!!!!!
How could small pieces of the himelaya form new rock
Last three, help by explaining step by step?
Who was more willing to emulate the style of earlier poets: Keats or Wordsworth?
Help me solve x please
56 mg + 3.211 g = . .
imperial expansion during the second half of the nineteenth century.
2(A-3)+5A=8(A-1) Can someone help me and show work
Paul's father and paternal grandfather both contracted but survived prostate cancer with treatment. Which answer best explains what this means for Paul? Paul s