verdelusjanessa verdelusjanessa
  • 23-01-2024
  • Mathematics
contestada

An 8-pack of sponges costs $2.16. What is the unit price?

Respuesta :

Otras preguntas

is negative 9.6 a whole number
Thomas aquinas was a writer of the
2. Quelles phrase est un exemple de vire langue en français? A) L’homme a parlé aux femmes. B) Regarde! C) Les chaussettes de l'archiduchesse, sont-elles sèches
Which best describes a morality play? 1. a work that is solely focused on presenting evil characters and their evil deeds 2. a work that aims to confuse the au
what was one factor that led to the European dominance in the 1600s and 1700s
Do all correctly will do ALL my points!!!!I WILL GIVE BRAINLIEST!!!!!
If you use a surrogate key, you must ensure that the candidate key of the entity in question performs properly through the use of "____________________" and "no
Explain how you would use fraction bars to find the quotient of 10/12 divided by 4/6. What is the quotient?
Are fifty percent of the scores in a distribution between the first and third quartile?
Middle School HW help Please?"Solve each equation. Check your solution"