seikothatweirdo seikothatweirdo
  • 22-05-2023
  • Mathematics
contestada

1. ? • 1 = 4/5

2. 1 • 4/5 = ?

3. 4/5 divided by 1 = ?

4. ? • 4/5 =1

5. 1 divided by 4/5 = ?

Respuesta :

Otras preguntas

Olivia needs 54 licks for every 3 lollipops she eats. Complete the table using equivalent ratios. Licks Lollipops 54 3 36 5
According to research on the role of the brain and executive function in predicting aggressive tendencies, when very aggressive teenagers witnessed a situation
Did the nile river have to do with anything to their religion
The amount of interest ( i ) karl will earn on the amount of principal ( p ) he has in his bank account is found by using the formula i = prt , with r represent
At a grocery store a 24pack of 16.9 ounce water bottles is sold for $4.99 there are 128 ounces in a gallon what is the price per gallon round to the nearest pen
Can someone plzz help am stuck
A vat contains 16 gallons of liquid when a drain pipe opens and the liquid begins to leave the vat at a rate of 2 gallons per hour.
examples of cellular communication
Which expression can be used find 40% of 130? 1. (26)(5) 2.(26)(4) 3.(26)(3) 4.(26)(2)
List 3 uses of bacteria in food production and industry